Tatuaże zmywalne

Jesteśmy producentami tatuaży zmywalnych od roku 2000, jest to produkt, nad którym ciągle pracujemy i który udoskonalamy, dostosowując go do potrzeb zmieniającego się rynku.

Tatuaż zmywalny to pewnego rodzaju naklejka na ciało. Naklejka, która wydrukowana jest na papierze przeznaczonym do druku tatuaży. Tatuaż zmywalny odbijamy na ciało za pomocą wody. Stąd też często taki tatuaż nazywany jest tatuażem wodnym. Grafika tatuażu pokryta jest cienką warstwą bezbarwnego kleju, dzięki temu tatuaż niemal idealnie spaja się ze skórą, uzyskujemy bardzo realistyczny obraz, który po dobraniu odpowiedniego koloru skutecznie, ale bezboleśnie imituje prawdziwy tatuaż.

Usuwanie tatuaży tymczasowych również nie jest trudne, wystarczy do tego celu użyć oliwki lub roztworu alkoholu.

Komponenty, których używamy do druku tatuaży są bezpieczne, zgodne z normą EN-71, dyrektywą kosmetyczną. Tatuaże zmywalne naszej produkcji są przebadane dermatologicznie przez polskie laboratorium kosmetyczne.

Produkowane przez nas tatuaże zmywalne mogą być dowolnie konfigurowane, w zależności od potrzeb czy przeznaczenia. Drukujemy zgodnie z kolorystyką Pantone jak i CMYK, oferujemy także druk tatuaży zmywalnych złotych i srebrnych.